x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Meclis Başkanı İhsan Bakırhan ve Oda Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, bölgesel, ulusal ve uluslar arası müsabakalara hazırlanan ilçedeki genç sporcuları ziyaret etti.

Tatvan Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü bünyesindeki Kapalı Spor Salonunda Antrenörleri Ömer Uğur gözetiminde çalışmalarına devam eden Muaythai ve Kickboks sporcularını ziyaret eden Meclis Başkanı İhsan Bakırhan ve Oda Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin bir süre sporcuların çalışmalarını izledi. Daha sonra sporcularla bir süre sohbet eden Meclis Başkanı İhsan Bakırhan ve Oda Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, Takım Antrenörü Ömer Uğur’dan çalışmalarla ilgili bilgilendirildi.

Daha öncesinde bölgesel, ulusal ve uluslar arası müsabakalarda ilçemize birçok gurur yaşatan sporculara tebriklerini ileten Meclis Başkanı İhsan Bakırhan, Takım Antrenörleri Ömer Uğur’a ise katkılarından teşekkür etti.

Sporcuların sınırlı imkanlarla en zoru başararak her seferinde kendilerine büyük bir gurur yaşattığını ifade eden Oda Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin ise, sporculara başarıların daim olmasını diledi.

Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, TATSO olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada üzerlerine ne düşüyorsa yerine getirmeye hazır olduklarını kaydetti.

Takım Antrenörü Ömer Uğur ve Öğrencileri ise, gerek ulusal ve gerekse ulusal müsabakalarda ilçeye yeni gururlar yaşatmanın sözünü verdi.

Hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından Antrenör Ömer Uğur tarafından, ziyaret anısına Meclis Başkanı İhsan Bakırhan’a hediye takdiminde bulundu.

Paylaş