x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Şefik Kızılca’ya, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İhsan Bakırhan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, Yönetim Kurulu Sayman Üye M. Reşit Gücü ve Genel Sekreter Rahime Yılmaz Acet ziyareti gerçekleştirdi.

TATSO Meclis Başkanı İhsan Bakırhan Başkanlığa yeniden seçilen Mehmet Şefik Kızılca’yı TATSO heyeti adına tebrik etti. TATSO Meclis Başkanı Bakırhan; “İlk önce başkanlığınızı tebrik ediyoruz. Size ve kooperatif üyelerine hayırlı olsun. Çalışmalarınızı her zaman yakından takip ettik ve bu başarılı çalışmalarınızı daima takdirle karşıladık. Yeniden seçilmeniz üyelerinizin de çalışmalarınızdan memnuniyetini göstermektedir. Önümüzdeki dönem için değerli şahsınıza ve ekibinize başarılar diliyoruz. Bütün Tatvan’a ve üyelerinize tekrar hayırlı olsun” dedi.

Yeniden Tatvan Esnaf ve Sanatkalar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanlığına seçilen Kızılca, “Değerli ziyaretiniz beni çok mutlu etti. Oy kullanan ve beni tekrar bu göreve laik gören değerli üyelerimize sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Daha önceki dönemlerde olduğu gibi yeni dönemde de çalışmalarımızı ekibimizle sürdürecek ve Allah’ın izniyle yüzümüzün akıyla çıkacağız. Bizim temel felsefemiz hizmettir. Hizmet anlayışını sizde çok iyi bilirsiniz. Bunu Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmalarından rahatlıkla görebiliyoruz. Yeni hizmet dönemimiz de siz değerli dostlarımla koordineli çalışmak beni ve ekibimi mutlu edecektir. Sizlere tekrar teşekkür ederim.” Dedi.

Paylaş