x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

TATSO Meclis Başkanı İhsan BAKIRHAN, TATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz ŞAHİN, TATSO Yönetim Kurulu Sayman Üye M. Reşit GÜCÜ, TATSO Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz LEBİT, TATSO Meclis Üyesi Muhsin HACIYUSUFOĞLU ve TATSO Genel Sekreteri Rahime YILMAZ ACET Ahlat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Mesut ŞEKER’i makamında ziyaret ettiler.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İhsan BAKIRHAN, burada yaptığı açıklamada, “Sayın başkana bizleri ağırladığı için teşekkür ederim. Bilindiği gibi Ahlat ve Adilcevaz ilçelerimizdeki tacirler Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası’na bağlı faaliyet göstermektedirler. Bizde gerek tacirlerimizin sorunlarını gerekse alanımızda olmasa bile çözümüne katkı sağlayabileceğimiz konuları görüşmek fikir alışverişinde bulunmak için bu iki ilçemizi sürekli ziyaret etmekteyiz. Ahlat’ta çözüm ortağı olarak gördüğümüz Ahlat Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etmek istedik. Değerli başkanımız Sayın Mesut ŞEKER değer verdiğimiz ve çalışmalarını takdir ettiğimiz bir arkadaşımız. Sorunların çözümü noktasında görüşlerine değer veriyoruz.” şeklinde konuştu.

Ahlat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mesut ŞEKER; “Ziyaretiniz dolayı siz değerli TATSO yöneticilerine teşekkür ederim. Bizleri memnun ettiniz. Biz Ahlat ESO olarak esnaf ve sanatkarlarımıza gücümüzün yettiği dahilinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çoğu zaman bunun da üstüne çıkmaya çalışıyoruz. Bizleri çözüm ortağınız olarak görmeniz yanımızda bulunmanız özgüvenimizi daha da yüksek tutmamızı sağlayacaktır. Şunu gönül rahatlığıyla belirtmek isterim ki son birkaç yılda Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası ilçemize büyük katkılar sağlamıştır. Bu katkılarından dolayı burada olan ve olmayan siz değerli yöneticilere teşekkürleri borç bilirim.” açıklamasında bulundu.

Paylaş