x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Bilal Adabağ, “Sürdürülebilir kalkınmada turizmin önemi” konulu istişare toplantısı kapsamında Bitlis ve ilçelerindeki “Fotoğraf Sanatçıları” ile bir araya geldi.

Bitlis ve ilçelerinin tanıtımı, gelişimi ve ekonomik olarak kalkınmasına katkı sunulması amacıyla odamız tarafından başlatılan çalışmalar devam ediyor. Önceki gün “Sürdürülebilir Sosyo-Eko Kalkınma Stratejisi Eylem Planı” kapsamında düzenlenen istişare toplantısında kamu kurum amirleri ve sektör temsilcileri ile bir araya gelen Başkanımız Bilal Adabağ, bu kez ise “Sürdürülebilir kalkınmada turizmin önemi” konulu istişare toplantısı kapsamında Bitlis ve ilçelerindeki “Fotoğraf Sanatçıları” ile bir araya geldi.

Oda Başkanımız Bilal Adabağ başkanlığında odamız toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya bazı turizm acente temsilcileri de katılım sağlayarak, önerileri ile katkı sundu.

Düzenlenen toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Oda Başkanımız Bilal Adabağ, Strateji Planlama Uzmanı Gülay Karaoğlu işbirliği ile çalışmalarına başlanan “Eylem Planı” ve hedeflenen sonuçları hakkında bilgiler paylaştı.

Çektikleri fotoğraflarla Bitlis ve ilçelerinin tanıtımına katkı sunan fotoğraf sanatçılarına katkılarından dolayı teşekkür eden Oda Başkanımız Bilal Adabağ, işbirliği ile yürütülecek çalışmalarla tanıtımın en üst seviyeye çıkarılmasını amaçladıklarını ifade etti.

Strateji Planlama Uzmanı Gülay Karaoğlu ise, çalışmanın detayları ile ilgili bilgi vererek, ilimiz ve ilçelerinin güzellikleri noktasında bilgi alışverişinde bulundu.

Sürecin istişare edildiği toplantı kapsamında fotoğraf sanatçıları ise süreçle ilgili görüşlerini ve tanıtım ile ilgili fikir önerilerini dile getirdi.

Turizm acente temsilcileri de, sürece katkı sunma adına önerilerde bulundu.

Paylaş