x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamız tarafından “Sürdürülebilir Sosyo-Eko Kalkınma Stratejisi Eylem Planı” kapsamında istişare toplantısı düzenlendi.

Bitlis ve ilçelerinin tanıtımı, gelişimi ve ekonomik olarak kalkınmasına katkı sunulması amacıyla odamız tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında düzenlenen istişare toplantısına Bitlis Vali Yardımcısı Furkan Seyman ve Oda Başkanımız Bilal Adabağ’ın yanı sıra Bitlis kamu kurum amirleri ve ilgili sektör temsilcileri katıldı.

Düzenlenen toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Oda Başkanımız Bilal Adabağ, Stratejik Planlama Uzmanı Gülay Karaoğlu işbirliği ile çalışmalarına başlanan “Sürdürülebilir Sosyo-Eko Kalkınma Stratejisi Eylem Planı” ve hedeflenen sonuçları hakkında bilgiler paylaştı.

Oda Başkanımız Bilal Adabağ ayrıca; çalışmaya katkı noktasında ilgili kurumların çalışmaya esas olacak bilgi ve verileri kendileriyle paylaşmasını istedi.

Stratejik Planlama Uzmanı Gülay Karaoğlu ise, çalışmanın detayları ile ilgili bilgi vererek, ilgili kurum amirleri ile bilgi alışverişinde bulundu.

Sürecin istişare edildiği toplantı kapsamında, kurum amirleri de konuyla ilgili fikirlerini paylaştı.

Kurum amirleri ile yapılan “Sürdürülebilir Sosyo-Eko Kalkınma Stratejisi Eylem Planı” istişare toplantı sonrasında ikinci toplantı ise, “Sürdürülebilir kalkınmada turizmin önemi” üzerine düzenlenecek.

Paylaş