x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

 KOSGEB Van Bölge Müdürü Bilal Emre Yörük beraberindeki heyetle birlikte Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TATSO) ziyaret etti.

Bölge ziyaretleri kapsamında Siirt KOSGEB İl Müdürü Ömer Erkılıç ve Bitlis İl Müdürü Cevat Kaya ile birlikte TATSO Başkanı Bilal Dağdağan’ı makamında ziyaret eden KOSGEB Van Bölge Müdürü Bilal Emre Yörük ve beraberindeki heyet odanın çalışma ve faaliyetleri ile ilgili bilgi alarak, KOSGEB’in Destek Programları hakkında bilgi verdi.

TATSO’nın yürüttüğü çalışma ve faaliyetleri yakından takip ettiklerini dile getiren KOSGEB Van Bölge Müdürü Yörük, başarı dileklerini iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TATSO Başkanı Bilal Dağdağan ise, TATSO’ya bağlı olan Tatvan, Ahlat ve Adilcevaz ilçelerinin ekonomik yapısı ve ekonomik faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

TATSO olarak bölge ekonomisi ve tacirlerin kalkınması için her zaman ellerini taşın altına vurgu yapan TATSO Başkanı Bilal Dağdağan, oda olarak her zaman üyelerinin sorun ve sıkıntılarıyla ilgilenerek çalışma yürüttüklerini ifade etti.

Paylaş