x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

 İCF GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Şahin Bitlis Genç İş Adamları Derneği (BİGİAD) Genel Başkanlığına seçilen Bilal Dağdağan’ı ziyaret etti.

İCF GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Şahin BİGİAD Genel Başkanlığına seçilen Bilal Dağdağan’ı ziyaret ederek tebrik etti. Cengiz Şahin; “Dağdağan ailesinin memleketimize hizmetlerini saymakla bitmez. Son yıllarda bayrağı alan Sayın Bilal Dağdağan yaptıkları hizmetlere yeni bir halka eklemiş ve BİGİAD Genel Başkanlığına seçilmiştir. Başkanımızı tebrik eder kendisine ve değerli ekibine başarılar diliyorum. Her zaman çalışmalarını takdir ettiğimiz Başkanımızın yanında olduğumuzu bilmesini isterim” Dedi.

BİGİAD Genel Başkan’ı Bilal Dağdağan da “Güzel düşünce ve dilekleri için İCF GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cengiz Şahin’e teşekkür ederim. Biz memleketimize hizmetten hiçbir zaman kaçmadık. Şahsıma ve ekibime ne zaman bir görev verildiyse hakkıyla yerine getirmeye çalıştık. Değerli Bitlis’imizin iş adamları bizi BİGİAD yönetimine laik görmüş ve seçmiştir. Ben ve ekibim bu büyük görev ve sorumluluğun bilincindeyiz. Verilen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıp bayrağı devraldığımız değerli arkadaşlarımızın hizmetlerine yeni hizmetler eklemek amacındayız. Ziyaretiniz için bir kez daha teşekkür ediyorum.” Dedi.

İCF GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Şahini BİGİAD Genel Başkanı Bilal Dağdağan’a üzerinde Türk Bayrağı olan saat hediye etti.

Paylaş