x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Cumhuriyet Halk Partisi Bitlis Millet Vekili Adayı Sayın Veysi UYANIK, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Sayın milletvekili adayı Veysi UYANIK’ı Tatvan Ticaret ve Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Bilal DAĞDAĞAN adına Genel Sekreterimiz Rahime YILMAZ ACET karşıladı. Daha önce de Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yapmış olan Sayın UYANIK, “1 Kasım Genel Seçim için Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekili adaylığına başvurdum. Partim teveccüh göstermiş olup beni Bitlis’te aday olarak göstermiştir. Bu doğrultuda seçim çalışmasına başlamış bulunuyorum. Daha önce de başkanlığını yapmış bulunduğum Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası’na da bu vesileyle bir ziyarette bulunmak istedim.” diye konuştu.

Sayın Milletvekili adayı Veysi UYANIK’ı karşılayan Genel Sekreterimiz Rahime YILMAZ ACET ise, “Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası olarak, daha önceki seçim dönemlerinde olduğu gibi bir adayı veya partiyi desteklememiz veya karşı durmamız söz konusu olamaz. Daha önce Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası çatısı altında bizlere başkanlık ettiniz. Başkanlığınız döneminde gayet verimli ve sorunsuz bir çalışma ortamında bulunduk.  Medeni cesaretiniz tebrik eder başarılar dileriz.” şeklinde görüşlerini belirtti.

Daha sonra TATSO çalışanları ile birlikte hatıra fotoğrafı çeken Sayın Milletvekili Adayı Veysi UYANIK, iyi dilekleri için Genel Sekreterimiz Sayın Rahime YILMAZ ACET’e teşekkürlerini belirtti.

Paylaş