x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bilal DAĞDAĞAN’nın TOBB ev sahipliğinde Ankara da düzenlenecek olan miting nedeniyle şehir dışında olduğundan dolayı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Cengiz ŞAHİN’in başkanlığında Yönetim Kurulu Üyeleri ile Meclis Üyeleri Bitlis Valisi olarak atanan Sayın Ahmet ÇINAR’ı ziyaret ettiler.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Sayın Cengiz ŞAHİN ve Erdoğan YELTEKİN, Meclis Başkan Yardımcısı Nezir YAMAN, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi M. Raşit GÜCÜ, Meclis Üyeleri Yılmaz LEBİT, Servet AVCI ve üyelerden İdris DAĞDAĞAN’ı makamında kabul eden Sayın Valimiz Ahmet ÇINAR, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sayın Valimiz Bitlis’in tarihinin çok eski olduğunu “Turizm potansiyeli olan bir il huzur ortamında Bitlis’in gelişmesini sağlayacak birçok projeye imza atmak istediklerini ve İlimizin bunu hak ettiğini dile getirdi”.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Cengiz ŞAHİN de yaptığı konuşmada Sayın Valimize yeni görevinden dolayı kutladı. ŞAHİN “Sayın Valimize yeni görevinde başarılar dilemek için geldiklerini, Ticaret Odaları toplumun çağımızdaki kanaat önderliği niteliğinde ve ekonominin lokomotifleri olduğunu belirterek, il ve ilçelerimizin sorunlarının çözümünde koordineli bir şekilde çalışmaya hazır olduklarını söyledi”.

Paylaş