Ak Parti İlçe Teşkilatından Odamıza Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Bitlis Tatvan ilçe teşkilatı ziyaretler kapsamında Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkanı Bilal DAĞDAĞAN’ı ziyaret etti.

İlçe teşkilatıyla birlikte Tatso Başkanı Bilal DAĞDAĞAN’ı makamında ziyaret eden Ak Parti İlçe Başkanı Cemil SAYILGAN, görevi devraldıktan sonra sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere ziyaretlere devam ettiklerini söyledi.

Devraldıkları görev ve sorumluluğun öneminin bilincinde olduklarını ifade eden Sayılgan, bu kapsamda gerçekleştirdikleri ziyaretlerde özellikle STK’ların fikir ve önerilerine önem verdikleri gibi eleştirilerine de açık olduklarını belirtti.

Tatso Başkanı Bilal DAĞDAĞAN ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, memleket için yapılacak her yatırım destekçisi olacaklarını ifade etti.

Tatso olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada gerek Tatvan ve gerekse Bitlis için hayırlı olacak olan her iş için ellerini taşın altına koymaya hazır olduklarını kaydeden DAĞDAĞAN, yeni ilçe teşkilatına görevlerinde başarı dileğinde bulundu.