YÖRESEL LEZZETLER VE KARAKOVAN BAL FESTİVALİ

10-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul Küçükçekmece Sefaköy Metrobüs Durağı Meydanında yapılacak “Bitlis Yöresel Lezzetler ve Karakovan Bal Festivali” düzenlenecektir.

Festival Bitlis İli ev sahipliğinde yapılacak. Bitlis dışında Sivas – Kastamonu -Kars – Ardahan – Iğdır – Samsun – Malatya – Tokat ve Trakya İlleri de festivale katılacak diğer iller. Küçükçekmece Belediyesi, Tatvan Belediyesi ve Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası desteklediği festivali ESK GRUP organize ediyor.

Festivale katılmak isteyen üyelerimizin veya üyemiz olmayıp Bitlis ilinde ticari faaliyet gösteren, el sanatları ile uğraşanların odamıza müracaat etmeleri önemle duyurulur.

İletişim :0434 827 12 66 – 0434 827 98 99

Festivale katkılarından dolayı;

Küçükçekmece Belediye Başkanı Sn. Temel KARADENİZ’e, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcımız Sn. Besim MÜFTÜOĞLU’na, Tatvan Belediye Başkanımız sn. Fettah AKSOY’a, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız sn. Bilal DAĞDAĞAN’a Ak Parti Küçükçekmece İlçe Başkan Yardımcımız sn. M. Sabri DAĞ’a ve Küçükçekmece Belediye Meclis Üyemiz sn.Süleyman Tetikoğlu’na Organizasyonumuza verdikleri desteklerinden ötürü teşekkür ederiz…

Read Previous

DAKA GENEL SEKRETERİ EMİN YAŞAR DEMİRCİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

Read Next

DAĞDAĞAN “EV SAHİBİSİNİZ”

Tıkla, Destek Al
Nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?