x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar


Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TATSO) Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) destekli açtığı, 120 kişilik Uygulamalı Girişimcilik Kursları’nın birinci etabı tamamlandı.

TATSO’nun KOSGEB destekli olarak açtığı ve 30’ar kişilik 4 gurup halinde yapılacak olan “Uygulamalı Girişimcilik Kursu”nun ilk grubun kursu tamamlandı. İkinci grubun ise kursu 24. Şubat itibariyle başladı. İkinci grup 3 Martta kursunu tamamlayacak.

TATSO’nun Konferans Salonu’nda verilen kurslar hakkında bilgi veren TATSO Başkanı Bilal Dağdağan, KOSGEB ile anlaşmalı olarak kursları başlattıklarını, ücretsiz olarak başlattıkları kursların KOSGEB eğitimci uzmanlarından Cevat Kaya tarafından verildiğini ve 30’ar kişilik 4 grup halinde tamamlanacağını söyledi.

İlk kursun 15 Şubat’ta başladığı ve 23 Şubat’ta tamamlandığı, İkinci kursun 24 Şubat’ta başladığı ve 3 Mart tamamlanacağı, üçüncü grubun 23 Mart ile 31 Mart, dördüncü grubun ise 9 Nisan ile 17 Nisan tarihleri arasında kursa katılacağı belirtildi.

Paylaş