x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

 Odamız Meclis Başkanı Rıdvan Kökel ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen “1. Uluslararası Sosyo-Ekonomik Araştırmaları ve Kalkınma” kongresine katıldı.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin konferans salonunda başlayan ve 2 gün sürecek olan “1. Uluslararası Sosyo-Ekonomik Araştırmaları ve Kalkınma” kongresine çok sayıda bilim adamı katıldı. 
Kongrenin açılışında konuşan Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, “Üniversitemiz öncülüğünde resmi ve sicil aktörlerin katılımıyla düzenlenen ‘1. Uluslararası Sosyo-Ekonomik Araştırmaları ve Kalkınma’ kongresine BEÜ olarak ev sahipliği yapmanın gururunu yaşıyoruz.”dedi.
Rektör Yardım, konuşmasında ayrıca düzenledikleri tüm etkinliklere destek ve katkı sunan odamıza destek ve katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti.
Kongrede konuşan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Asem Nauşabayeva Hekimoğlu ise, katılımcılara teşekkür etti.
Kongrenin açılışı, ‘Unutma Kardeşim Bitlis’ adlı sinevizyon gösterimi ile devam etti. 2 gün sürecek olan kongrede 4 ayrı oturumda 81 bildiri sunulacak.

Paylaş