x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Kick Boks Dünya Şampiyonasında dünya ikincisi olan ilçemiz milli sporcularından Mehmet Yalçın ve dünya üçüncüsü olan Abdulselam Kurt, Antrenörleri Ömer Uğur ile birlikte odamıza ziyarette bulundular.

Ülkemizi ve ilimizi temsilen İtalya’da düzenlenen Kick Boks Dünya Şampiyonasına katılarak şampiyonadan büyük bir başarıyla dönen sporcularımızı odamız ziyaretinde Odamız Meclis Başkanı Rıdvan Kökel, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, Genel Sekreterimiz Rahime Yılmaz Acet, Yönetim Kurulu Sayman Üye Yılmaz Lebit ve Meclis Başkan Yardımcısı Ecevit Karaman karşıladı.

Elde ettikleri başarı ile gerek ülkemize ve gerekse ilimize yaşattıkları başarı gururundan dolayı genç sporculara tebrik ve teşekkürlerini ileten Odamız Meclis Başkanı Rıdvan Kökel, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, genç sporculara başarılarının devamını dilediler.

Sporcuların elde ettiği başarılarındaki katkılarından ötürü Antrenörleri Ömer Uğur’u da ayrıca tebrik eden Meclis Başkanımız Rıdvan Kökel, sporcuların elde ettiği başarıyla gururlandıklarını ifade etti.

Paylaş