x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) ile KOSGEB’in ortaklaşa düzenlemiş olduğu “Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” kurslarının üçüncüsü Çarşamba günü eğitime başladı.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Yavuz Dağdağan Konferans Salonunda verilen kursu ziyaret eden Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Rahime YILMAZ ACET kursiyerlere başarı diledi.

Genel Sekreter Rahime YILMAZ ACET “Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitimlere önem veriyoruz. Özellikle Tatvan ilçemizin genç nitelikli ve iş potansiyeli yüksek fakat işsiz gençlerimizin elinden tutup yeni iş imkanları sağlamak istiyoruz. Burada alacağınız eğitim sadece teoride kalmamalıdır. Bunu gerçek hayatta iş ahlakına uygun bir şekilde pratiğe dökmeniz gerekir. Eğitim süresini başarıyla tamamlayan gençlere Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası her zaman ve her süreçte destek verecektir. Bütün kursiyer arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

23.03.2016 tarihinde başlayan 3. Grup kursiyerler eğitimlerini 31.03.2016 tarihinde tamamlayacaklar.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) ile KOSGEB’in ortaklaşa düzenlemiş olduğu “Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” kurslarının 4. Grubu 09.04.2016 tarihinde başlayacak 17.04.2016 tarihinde tamamlanacaktır.

Paylaş