x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Odamızın da aralarında bulunduğu toplam 365 oda ve borsanın bağlı bulunduğu üst kuruluş olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 78. Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Pandemi nedeniyle elektronik ortamda gerçekleştirilen genel kurula Odamızı temsilen TOBB Delegesi Oda Başkanımız sn. Bilal Adabağ, TOBB Delegesi Odamız Meclis Üyesi sn. Nedim Acet ve TOBB Delegesi Odamız Meclis Üyesi sn. Abdullah Çetin katılım sağladı. 

Odamız Meclis Başkanı sn. Rıdvan Kökel ve Odamız Genel Sekreteri sn. Mücahit Diksin ise odamızdan online olarak katılım sağlanan genel kurula gözlemci olarak katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ve akabinde TOBB’un tanıtım videosu ile başlayan Genel Kurul, TOBB Başkanımız sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Genel Kurula online bağlantı ile katılım sağlayan Ticaret Bakanı Sn. Dr. Mehmet Muş’un açılış konuşmalarıyla devam etti.

Ardından ise, gündem maddeleriyle ilgili işari ve elektronik oylamaya geçilerek oy kullanma işlemi yapıldı.

Gerçekleştirilen Genel Kurul, TOBB Başkanımız sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun kapanış ve değerlendirme konuşmasıyla sona erdi.

Oda Başkanımız Bilal Adabağ, gerçekleştirilen 78. Genel Kurul sonucunun ülkemiz ve TOBB camiası için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Paylaş