TOBB Bitlis KGK’dan kadın istihdamına katkı sunan işyerlerine teşekkür ziyaretleri

TOBB Bitlis Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) tarafından “Dünya Kadınlar Günü” vesilesiyle ilimiz genelinde kadın istihdamına katkı sunan işyerleri ziyaret edilerek hem kadın çalışanlarla bir araya gelindi hem de kadın istihdamına katkı sunan işyeri işletmecilerine teşekkür plaketi takdim edildi.

TOBB Bitlis KGK koordinesinde gerçekleştirilen program çerçevesinde TOBB Bitlis KGK Başkanı Rahime Yılmaz Acet ve KGK üyeleri Esra Güngör ile Hilal Özdoğan, Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Tezcan, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bilal Adabağ, TOBB Bitlis Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Başkanı Bilal Kardoğan ve Bitlis TSO Genel Sekreteri Burhan Topyüz ile birlikte 50 ve üzerinde kadın istihdamı sağlayan işyerlerini ziyaret etti.

Ziyaretlerde hem işyeri sahipleriyle görüşen hem de işyeri ile ilgili bilgi alıp kadın istihdamına katkılarından dolayı teşekkür plaketleri sunan TOBB Bitlis KGK Başkanı Rahime Yılmaz Acet, aynı zamanda işyerinde çalışan kadınlarla da bir araya geldi.

Ziyaretlerde ayrıca; ilimizde faaliyet gösteren tekstil firmalarının istihdama katkıları, 6. Bölge teşviklerinin önemi ve markalaşma konuları istişare edildi.

Ziyaretler kapsamında; Girişim Moda Tekstil, Dt Tekstil, Uğur Furkan Aydın Tekestil, Yedi Başak Tekstil, Bilse Tekstil, Hizanni Tekstil, Oğuz Grup Tekstil, Can Uğurlu Tekstil ve Nur Tekstil ziyaret edildi.

Bitlis KGK Başkanı Rahime Yılmaz Acet, 50 ve üzeri çalışanı olan ve kadın istihdamı yüksek olan diğer firmalara 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe kadar teşekkür ziyaretlerinin devam edeceğini belirtti.

Bir Önceki

TOBB Bitlis GGK, istişare toplantısı düzenledi

Bir Sonraki

TOBB Bitlis KGK, teşekkür ziyaretlerine devam ediyor

Tıkla, Destek Al
Nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?