x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

TOBB Bitlis Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) tarafından “Dünya Kadınlar Günü” vesilesiyle ilimiz genelinde kadın istihdamına katkı sunan işyerlerine yönelik ziyaretlerine devam ediyor.

TOBB Bitlis KGK koordinesinde gerçekleştirilen program çerçevesinde TOBB Bitlis KGK Başkanı Rahime Yılmaz Acet Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Tezcan, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bilal Adabağ, TOBB Bitlis Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Başkanı Bilal Kardoğan ve Bitlis TSO Genel Sekreteri Burhan Topyüz ile birlikte 50 ve üzerinde kadın istihdamı sağlayan işyerlerini ziyaret etti.

Ziyaretlerde hem işyeri sahipleriyle görüşen hem de işyeri ile ilgili bilgi alıp kadın istihdamına katkılarından dolayı teşekkür plaketleri sunan TOBB Bitlis KGK Başkanı Rahime Yılmaz Acet, aynı zamanda işyerinde çalışan kadınlarla da bir araya geldi.

Ziyaretlerde ayrıca; ilimizde faaliyet gösteren tekstil firmalarının istihdama katkıları, 6. Bölge teşviklerinin önemi ve markalaşma konuları istişare edildi.

İkinci gün gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında bu kez; Subaşı Tekstil, Beshan Tekstil, Han Tekstil ve Lider Akdağ Tekstil ziyaret edildi.

Paylaş