TOBB Bitlis GGK istişare toplatışı düzenlendi

Odamız bünyesinde faaliyet yürüten TOBB Bitlis Genç Girişimciler Kurulu (GGK) tarafından istişare toplantısı düzenledi.

Odamız toplantı salonundan düzenlenen toplantıya; Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sn. Bilal Adabağ’ın yanı sıra TOBB Bitlis GGK Başkanı Bilal Kardoğan, kurul üyesi KOSGEB İl Müdürü Cevat Kaya, DAKA Bitlis Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Nurettin Polat ve Kerem Akın ile GGK Kurul üyeleri katılım sağladı.

Toplantıda konuşan Oda Başkanımız Sn. Bilal Adabağ, kurulun önemine dikkat çekerek, başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Kurulun 2020 yılı çalışmalarının da değerlendirildiği toplantıda 2021 yılında yapılması planlanan proje ve faaliyetler üzerine fikir alışverişinde bulundu.

Yapılan toplantı neticesinde; Robotik kodlama, Yapay zeka, endemik bitkiler, Arge ve Ürge proje destekleri, e-ticaret ve yeni girişimcilere destek konuları görüşüldü. Gündeme alınan konularla ilgili çalışma yapılması yönünde fikir birliğine varıldı.

Toplantı sonunda kısa bir konuşma yapan TOBB Bitlis GGK Başkanı Bilal Kardoğan, katkı ve değerli fikirlerinden ötürü kurul üyelerine teşekkürlerini ileterek, hep birlikte 2021 yılında güzel projelere imza atacaklarına inandıklarını ifade etti.

  Bir Önceki

  Tatvanlı Girişimciden Yüzde 80’i Yerli Ve Milli Kar Küreme Aracı

  Bir Sonraki

  2. OSB için ilk toplantı yapıldı

  Tıkla, Destek Al
  Nasıl yardımcı olabilirim ?
  Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?