x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yatırıma Destek Platformu üzerinden, Ankara Kalkınma Ajansı koordinasyonunda “Tedarik Zinciri Yerlileştirme” ilanına çıkılmış olup bu platform üzerinden alıcı firmaların hali hazırda yurtdışından temin ettiği ürün ve hizmetleri yerlileştirmeye yönelik taleplerini yerli tedarikçi firmalarla buluşturmak ve ürünlerin yerli üreticiden tedarikinin sağlanması amaçlanmaktadır. Bu bağlamda Trendyol ile anlaşma sağlanmış olup tekstil, hazır giyim alanında trendyol tarafından talep edilen ürün ilanları yayımlanmıştır.
https://www.yatirimadestek.gov.tr/tz/trendyol/122
Trendyol tarafından talep edilen ürünlerin üretimini sağlayabilecek olan üreticilerimizin https://www.yatirimadestek.gov.tr/tz/trendyol/122 linki üzerinden talep edilen ürün ve özelliklerini inceleyerek ve “BAŞVUR” butonundan firma ve ürüne yönelik tedarikçi bilgilerini doldurarak “GÖNDER” butonu ile başvurmaları rica olunur.
Başvurusu kabul edilen üretici firmalar ile trendyol tarafından iletişime geçilecek ve detaylar görüşülecektir.
İlan 16.07.2023 tarihine kadar açık olup üretiminize uygun olabilecek ilanlara başvurmanız, bölgemiz üretim artışı ve ulusal firmalar (Trendyol vb.) ile kurulabilecek iş birlikleri açısından önem arz etmektedir.

Paylaş