x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası ile Bolu Gerede Ticaret ve Sanayi Odası arasında “Kardeş Oda Protokolü” imza töreni ve KOSGEB, İŞ-KUR ve BİGİAD işbirliğiyle düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimi kursunun sertifika dağıtım töreni düzenlendi.

Gerede TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaçka, Meclis Başkanı İbrahim Sadi Özalp, Genel Sekreter Şerafettin Dağyıldız, Gerede TSO yönetim kurulu ve meclis üyelerinden oluşan bir heyetle odamıza ziyarette bulundu.

Oda Başkanımız Bilal Adabağ ve odamız yönetim kurulu ve meclis üyelerince karşılanan Gerede TSO heyeti ilk olarak odamız başkanlık makamında Oda Başkanımız Bilal Adabağ ve odamız yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle bir araya geldi. Sohbet havasında geçen ziyarette iki odanın çalışmaları ve ilçelerle ilgili karşılıklı bilgilendirmelerde bulunuldu. Akabinde ise, KOSGEB, İŞ-KUR ve BİGİAD işbirliğiyle odamızda düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimi kursunun sertifika dağıtım töreni programına geçildi.

Sertifika dağıtığımı öncesinde ise Oda Başkanımız Bilal Adabağ ve Gerede TSO Başkanı Ersin Kaçka tarafından “Kardeş Oda Protokolü” imzalandı. Ardından ise Odamız ile Gerede TSO arasında karşılıklı hediye takdimleri yapılarak, çeşitli hediyeler sunuldu.

Daha sonra ise KOSGEB, İŞ-KUR ve BİGİAD işbirliğiyle düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimi kursunun sertifika dağıtım törenine geçildi. Programda Oda Başkanımız Bilal Adabağ, Gerede TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaçka, KOSGEB Bitlis İl Müdürü Cevat Kaya, İŞ-KUR Bitlis İl Müdürü Mücahit Gülmez, Ağrı Doğubeyazıt TSO Başkanı Ali Efe ve Odamız Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin birer konuşma yaparak, girişimci adaylarına tebrik ve başarı dileklerini ilettiler.

Ayrıca düzenlenen girişimcilik kurslarındaki katkılarından ötürü KOSGEB Bitlis İl Müdürü Cevat Kaya, İŞ-KUR Bitlis İl Müdürü Mücahit Gülmez’e teşekkür plaketi takdim edildi.

Düzenlenen program, KOSGEB Bitlis İl Müdürü Cevat Kaya, İŞ-KUR Bitlis İl Müdürü Mücahit Gülmez’in girişimci adaylarının sorularını yanıtlaması ve düzenlenen 4 ayrı kurs sonunda sertifika almaya hak kazanan toplam 100 girişimci adayına sertifikalarının takdim edilmesi ve toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Öte yandan, toplam 3 günlük program dahilinde ilçemize gelen Gerede TSO heyeti, bu kapsamda 3 gün boyunca ilimizin tarihi ve turistik mekanlarını gezerek, çeşitli ziyaretler gerçekleştirecek.

Kardeş odamız Gerede TSO heyetine yönelik gezi programı düzenlendi

Odamızın misafiri olarak ilçemize gelen ve yapılan “Kardeş Oda Protokolü” ile odamız ile kardeş oda olan Bolu Gerede Ticaret ve Sanayi Odası heyetine yönelik gezi programı düzenlendi.

Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ, odamız yönetim kurulu ve meclis üyelerinin de katılım gösterdiği Gerede TSO Başkanı Ersin Kaçka başkanlığındakı Gerede TSO heyeti, Nemrut Dağı ve Krater Gölü, Ahlat Selçuklu Mezarlığı, Adilcevaz Aygır Gölü ve tarihi turistik mekanları gezdi.

Oldukça keyifli geçen gezi programında heyet üyeleri ilimizin tarihi ve turistik güzelliklerine hayran kaldı.

Düzenlenen gezi programından dolayı heyet adına TATSO’ya teşekkürlerini ileten Gerede TSO Başkanı Ersin Kaçka, TATSO heyetini Gerede’de misafir etmek istediklerini ifade etti.

Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Kardeş odamız Gerede TSO heyetine yönelik gezi programı devam ediyor

Odamızın misafiri olarak ilçemize gelen ve yapılan “Kardeş Oda Protokolü” ile odamız ile kardeş oda olan Bolu Gerede Ticaret ve Sanayi Odası heyetine yönelik olarak duzenlenen gezi programı devam ediyor.

Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ, odamız yönetim kurulu ve meclis üyelerinin de katılım gösterdiği Gerede TSO Başkanı Ersin Kaçka başkanlığındaki Gerede TSO heyeti, dün düzenlenen Nemrut Dağı ve Krater Gölü, Ahlat Selçuklu Mezarlığı, Adilcevaz Aygır Gölü ve tarihi turistik mekan gezilerinin ardından bu gün ise Van ilinde gezi ve ziyaretler düzenlendi.

Van gezi programı kapsamında ilk olarak Akdamar Adasi ziyaret edilerek, Akdamar Kilisesi ve ada gezildi. Akdamar gezisinin ardından ise KOSGEB Van Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen kahvaltı programına katılım sağlandı. Kahvaltı programında KOSGEB Van Bölge Müdürü Bilal Emre Yörük ve Van TSO Başkanı Necdet Takva ile biraraya gelen Odamız ve Gerede TSO heyeti birlikte kahvaltı yaptı. Kahvaltı programının ardından karşılıklı hediyeler takdim edildi.

Düzenlenen gezi programından dolayı heyet adına TATSO’ya, kahvalti programından dolayı da KOSGEB Van Bölge Müdürü Bilal Emre Yörük’e teşekkürlerini ileten Gerede TSO Başkanı Ersin Kaçka, TATSO ev sahipliğinde dolu dolu 3 günlük bir program geçirdiklerini ifade etti.

Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ ise Gerede heyetini misafir etmekten ve ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Düzenlenen 3 günlük programın ardından Gerede heyeti, Van Havaalanından uğurlandı.

Paylaş