x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamız (TATSO) tarafından Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) işbirliği ile üç ayrı eğitim programı düzenlendi.

Üyelerine yönelik sık sık eğitim programları düzenleyen odamız bu kez ise odamız üyeleri ve diğer katılımcılara yönelik ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi, ISO 10002 müşteri memnuniyeti sistemi ve Kalite yönetim sistemi iç tetkik eğitimleri düzenledi. Eğitimci Mehmet Besmele tarafından odamız konferans salonunda verilen ve iki gün süreyle devam eden eğitim programına odamız üyelerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Bir projede ya da bir ticari girişimde kurumun, tekniğin, sürecin, durumun veya kişinin güçlü ve zayıf yönlerini belirlemek ve iç ve dış çevreden kaynaklanan fırsat ve tehditleri saptamak için kullanılan stratejik bir teknik olan Swot analizi ve önceliklendirme adı altında düzenlenen eğitim programında; odamızın ve odamıza bağlı ilçelerimizin güçlü ve zayıf tarafları ile tehditler ve fırsatları analiz edildi. Ayrıca; buna uygun önceliklendirme yapılarak gelecek dönem çalışmaları, proses hedef ve stratejileri belirlendi.

Oldukça verimli geçen eğitim programı katılımcılar tarafından da yoğun ilgi gördü. Düzenlenen eğitime odamız üyeleri ve diğer katılımcıların yanı sıra odamız yönetim kurulu, meclis üyeleri ve odamız personelleri de katılım gösterdi.

Paylaş