x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Odamızı temsilen Odamız Meclis Başkanı Rıdvan Kökel ve Meclis Başkan Yardımcısı Ecevit Karaman’ın katılım gösterdiği program, Tatvan Kaymakamlığı bahçesinde düzenlenen çelenk sunma töreni ile başlayıp Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikle devam etti.

İlçemiz Tatvan İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu tarafından tertip edilen Kültür Merkezindeki etkinlik programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayıp Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile devam etti. Ardından ise günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapılarak, öğrenciler tarafından Çanakkale konulu şiirler okundu. Program kapsamında ayrıca; sinevizyon gösterisi, koro çalışması, tiyatro gösterimi yapılarak, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıldönümü dolayısıyla düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyeleri takdim edildi.

Toplu fotoğraf çekimi ile birlikte kültür merkezinde düzenlenen program sona ererken, ilçemiz İbadullah Camisi’nde ise mevlit programı düzenlenip, akabinde şehit yakınları, gazi ve gazi yakınlarına yönelik yemek ikramında bulunuldu.

Paylaş