x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

1 Aralık 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Kaymakam ve Vali Yardımcıları Kararnamesi ile Adilcevaz Kaymakamlığına atanan Rize Fındıklı Kaymakamı Arif Karaman görevine başladı. Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri Adilcevaz Kaymakamlığına atanan Sayın Arif Karaman’ı makamında ziyaret etti.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bilal Dağdağan, Sayın Kaymakam Kahraman’a yeni görevinde başarılar diledi. Dağdağan “ İlk önce yeni görev yeriniz sizin ve Adilcevazlı hemşerilerimiz için hayırlı uğurlu olsun. Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası olarak bütün kamu kurum ve kuruluşları ile koordineli bir şekilde çalıştık çalışmaya devam ediyoruz. Birlikte çalışmaktan mutlu olacağız.” dedi.


Adilcevaz Kaymakamı Arif Karaman ise, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine kendisine göstermiş olduğu ilgi ve yakınlık nedeniyle teşekkür ederek, ” Adilcevaz için el ele vererek iyi çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Bu güzel ilçede hizmetlerin en iyisini yapmak için kurumlarla ve Sivil Toplu kuruluşları özellikle Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ile uyumlu ve birlik beraberlik içinde çalışacağız. İlçede halkımızın refah ve huzuru için üstümüze düşen görevi yerine getirmeye hazırız. TATSO olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim” diye konuştu. 

Paylaş