x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri Adilcevaz Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret ettiler.

Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Dağdağan; “Adilcevaz ilçesi bilindiği gibi Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası faaliyet alanında bulunmaktadır. Adilcevaz genel sorunlarını zaman zaman gerek kamu kurum kuruluşları gerek ise sivil toplum kuruluşları ile istişare ederek çözmeye çalışmaktayız. Bugün de Adilcevaz ilçemiz de güzel faaliyetler içinde bulunan Esnaf Sanatkarlar Oda Başkanı Sayın Ümit Aldağ’ı ziyaret edip tacirlerimizin sorunları hakkında istişare etmek istedik. Sayın Aldağ’a sıcak ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim.” diye konuştu.

Adilcevaz Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ümit Aldağ ise; “Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve yönetimi her zaman Adilcevaz’a yakın ilgi alaka göstermiştir. Bu daima Adilcevaz ilçemize olumlu yansımıştır. Bu yakın ilgi ve alakalarından dolayı başta Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bilal Dağdağan olmak üzere Yönetim ve Meclisine çok teşekkür ederim.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Paylaş