x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri “Aylık Olağan Meclis Toplantısını” yaptı.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) binasında yapılan Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ile Meclis Üyelerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda, aylık yönetim kurulu faaliyetleri görüşüldü.

Toplantıda, TÜYAP fuarcılık tarafından 2-5 Aralık 2015 tarihlerinde Adana’da düzenlenecek olan Gıda ve Ambalaj Fuarı’na Tatvan, Ahlat ve Adilcevaz’da faaliyet gösteren, gıda ve ambalaj imalatı yapan firmalar ile birlikte oda yönetiminin katılım göstermesi kararı alındı.

Aynı zamanda, Tatvan Doğu Anadolu Fuarı’nın yeniden canlandırılması ve sektörel fuarlara ev sahipliği yapacak bir konuma getirilmesi için Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nde bir komisyon oluşturuldu.

TATSO Meclis Başkanı İhsan BAKIRHAN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz ŞAHİN ve Meclis Üyeleri Servet AVCI ile Ehdinur PİRAL’dan oluşan komisyon aracılığıyla Tatvan Belediyesi ve ilgili kurum kuruluşlarla gerekli görüşmelerin yapılarak, Tatvan’ın yeniden cazibe merkezi olmasına aracılık etmek için çalışmalar yürütüleceği belirtildi.

Toplantıda, bölgedeki iş sektörlerinin genel durumu ve ticaret konularının da görüşüldüğünü ifade eden TATSO Meclis Başkanı İhsan BAKIRHAN, TÜYAP fuarcılık tarafından Adana’da düzenlenecek olan Gıda ve Ambalaj Fuarı’nda yer alacaklarını, Tatvan Doğu Anadolu Fuarı’nın yeniden canlanması için komisyon oluşturduklarını söyledi.

Paylaş