x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet Tatvan İlçe Emniyet Müdürü Tulga Uyar’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Oda Başkanımız sayın Bilal Adabağ başkanlığındaki heyeti makamında ağırlayan Emniyet Müdürü Tulga Uyar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

TATSO heyeti adına Emniyet Müdürü Tulga Uyar’a “hayırlı olsun” dileklerini ileten Oda Başkanımız sayın Bilal Adabağ, çalışmalarından başarılar diledi.

TATSO olarak özellikle gençleri kötü alışkanlardan uzak tutmak adına hem çalışma yaptıklarını hem de nu yönde yapılan çalışmalara destek sunduklarını belirten Oda Başkanımız sayın Bilal Adabağ, TATSO olarak gerek gençlere yönelik projeler ve gerekse ilçe adına yapılacak olan tüm proje ve çalışmalarda İlçe Emniyet Müdürlüğüyle ortak çalışma yürütebileceklerini ifade etti.

Emniyet Müdürü Tulga Uyar ise, özellikle dezavantajlı grupta bulunan genç başta olmak üzere uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklardan korumak adına birçok proje ve çalışma yürüttüklerini, bu anlamda STK ve kurumlarla her zaman ortak çalışma yürütmeye hazır olduklarını ifade etti.

Ziyaret sonunda Oda Başkanımız sayın Bilal Adabağ,  tarafından Tatvan İlçe Emniyet Müdürü Tulga Uyar’a hediye takdiminde bulunuldu.

Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaretinde Oda Başkanımız sayın Bilal Adabağ’a odamız yönetim kurulu ve meclis üyeleri eşlik etti.

Paylaş