x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

KOSGEB Van Bölge Müdürü Bilal Emre Yörük ve KOSGEB Bitlis İl Müdürü Cevat Kaya Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TATSO) ziyaret etti.

KOSGEP projeleri ile ilgili “Yeni Girişimcileri Değerlendirme ve Karar Kurulu” toplantısına katılmak üzere Bitlis’e gelen KOSGEB Van Bölge Müdürü Bilal Emre Yörük, KOSGEB Bitlis İl Müdürü Cevat Kaya ile birlikte Oda Başkanımız Bilal Adabağ’ı ziyaret etti.

KOSGEB heyetini makamında ağırlayan Oda Başkanımız Bilal Adabağ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

KOSGEB projeleri ve proje bazında Bitlis’teki girişimcilere sağlanan desteklerle ilgili heyetten bilgi alan Oda Başkanımız Bilal Adabağ, KOSGEB tarafından girişimcilere sağlanan desteklerin önemine vurgu yaptı.

Sağlanan destekler sayesinde başta genç girişimciler olmak üzere birçok girişimcinin hem iş fikrini hayata geçirme imkanı bulduğunu hem de hayata geçirilen projelerle hem istihdama hem de ekonomiye katkı sağlandığını kaydeden Oda Başkanımız Bilal Adabağ, bu anlamdaki desteklerinden ötürü KOSGEB Van Bölge Müdürü Bilal Emre Yörük ve KOSGEB Bitlis İl Müdürü Cevat Kaya’ya teşekkürleri iletti.

KOSGEB Bitlis İl Müdürü Cevat Kaya ise, KOSGEB olarak Bitlis’te 1 buçuk milyon lira bütçeyi bulan 28 projenin onaylandığını söyledi.

Onaylanan projelerin KOSGEB destekleri bir bir hayata geçeceğini kaydeden Kaya, bununda Bitlis ve ilçelerinin ekonomisine olumlu geri dönüşleri olacağını ifade etti.

KOSGEB olarak her zaman iş fikri olan girişimcilerin yanında olduklarını ve onları destekleme devam edeceklerini kaydeden KOSGEB Van Bölge Müdürü Bilal Emre Yörük de, projelerin hayata geçmesindeki katkıların dolayı TATSO ve Oda Başkanımız Bilal Adabağ’a teşekkürlerini iletti.

Paylaş