x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

TATSO Meclis Başkanı İhsan BAKIRHAN, TATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz ŞAHİN, TATSO Yönetim Kurulu Sayman Üye M. Reşit GÜCÜ, TATSO Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz LEBİT, TATSO Meclis Üyesi İsmail ALKOÇ, Adilcevaz Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ümit ALDAĞ ve TATSO Genel Sekreteri Rahime YILMAZ ACET Adilcevaz Belediyesinin hizmetlerini inceledi. Özellikle konukevine hayran kalan TATSO yöneticileri hizmetlerinden dolayı Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy’a teşekkür ettiler.

TATSO Yönetim ve Meclisi’nden oluşan heyet, Adilcevaz Belediye Başkanlığı tarafından yaptırılıp vatandaşların hizmetine sunulan Konukevi, Öğretmenevi, Fitness salonu ile Kültür ve Sanat evini gezerek incelemelerde bulundular.

Belediye hizmetlerini inceleyen İşadamları adına konukevinde açıklamalarda bulunan Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, “Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy’u gönülden tebrik ediyoruz. Belediye Konuk evi 5 yıldızlı otel konseptinde olmuş. Her şey ayrıntıları ile düşünülmüş. Fitness salonu bir ilçede yapılacak en güzel hizmetlerin başında geliyor. Özellikle öğretmen ve memurlar bu tür sosyal alanları çok önemsiyorlar. Ayrıca hamam ve sauna’da bölgemizin en güzel hamamı niteliğinde. Bizim bölgemize gelen Turist ve yatırımcıları ilk getirip gezdireceğimiz yer Adilcevaz olacak. Biz bölge insanı olarak bu kadar beğendiysek inanıyorum ki yatırımcılarda en az bizim kadar beğenecek ve yatırım yapma hevesi içerisinde olacaklardır. TATSO olarak Adilcevaz’a yaptığı bu güzel hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy ise “İlçemiz Ülkemizin en güzel ve huzurlu ilçelerinin başında geliyor. İlçemize işadamlarının gelmesi, yatırım yapması kadar doğal hiçbir şey yoktur. Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim ve Meclis’i ilçemizde belediye hizmetlerimizi gezdiler, ilçemizde incelemelerde bulundular. İnşallah işadamlarımızın da desteğiyle ilçemize çok daha güzel hizmetler yapacağız” dedi.

Paylaş