x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamız yönetim kurulu ve meclis üyelerinden oluşan odamız heyeti Manisa’nın Salihli ilçesini ziyaret ederek, çeşitli temaslarda bulundu.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Adabağ, Meclis Başkanı Servet Avcı, Meclis Başkan Yardımcısı Ecevit Özkan, Meclis üyeleri Nedim Acet, Yunus Başar, Özgür Karatay, Mesut Üstün, Mücahit Menteş ve Genel Sekreter Mücahit Diksin’in yer aldığı odamız heyeti çeşitli temaslarda bulunmak üzere Salihli ilçesine ziyaret programı gerçekleştirdi. Salihli ziyareti kapsamında Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel ve heyetiyle bir araya gelen odamız heyeti verimli bir ziyaret programı gerçekleştirdi. Ziyarette iki kurumun işbirliği yapabileceği konularda fikir alışverişi yapıldı. Ardından odamız heyeti Salihli TSO Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerinin eşliğinde Salihli Organize Sanayi Bölgesi’ni ve burada bulunan fabrikaları ziyaret ederek, üretim ve ihracat hakkında bilgi aldı.

Odamız heyetinin ilçedeki programı düzenlenen kültür gezisi ile tamamlanırken, odamız Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Adabağ, misafirperverliklerinden ötürü Salihli TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel ve yönetimine teşekkürlerini iletti.

Paylaş