x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkanımız sn. Bilal Adabağ, odamız yönetim kurulu, meclis üyeleri, TOBB Bitlis Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) ve TOBB Bitlis Genç Girişimciler Kurulu (GGK) üyelerinden oluşan bir heyetle birlikte Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Necmettin Elmastaş ve ekibine “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Oda Başkanımız sn. Bilal Adabağ ve odamız heyetini makamında ağırlayan BEÜ Rektörü Prof. Dr. Necmettin Elmastaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.

Ziyaret vesilesiyle Rektör Elmastaş’a tebrik ve başarı dileklerini ileten Oda Başkanımız sn. Bilal Adabağ ise, TATSO olarak üniversite ile birlikte ortak projeler yürütmeye her zaman hazır olduklarını ifade etti.

BEÜ Rektörü Prof. Dr. Necmettin Elmastaş da, birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade ederek, ziyaretten ötürü teşekkürlerini iletti.

Başkanımız sn. Bilal Adabağ ve beraberindeki odamız heyeti BEÜ ziyaret programı kapsamında ayrıca; BEÜ Genel Sekreteri olarak atanan Doç. Dr. Mehmet Bakır Şengül, Rektör Yardımcıları olarak atanan Prof. Dr. Mustafa Atlı ve Prof. Dr. Murat Aygün’e ayrı ayrı ziyaretler gerçekleştirip tebrik ve başarı dileklerini ilettiler.

Paylaş