x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sn. Bilal Adabağ, Bitlis Defter Defterdarı Sn. Ferit Özçelik ve Bitlis Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü sn. Abdullah Akay’ı ziyaret etti.

Odamız Meclis Üyeleri Nedim Acet ve Ecevit Özkan ile  Odamız Meslek Komiteleri Üyesi Veysel Adabağlı’nın da eşlik ettiği Oda Başkanımız Sn. Bilal Adabağ, ziyaret programı çerçevesinde Bitlis Defter Defterdarı Sn. Ferit Özçelik ve Bitlis Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü sn. Abdullah Akay’ı makamlarında ayrı ayrı ziyaret ederek, gerek üyelerimizin son durumu ve gerekse genel konular üzerine görüşmeler yaptı.

Ziyarette odamızın çalışmaları ile ilgili de bilgiler paylaşan Oda Başkanımız Sn. Bilal Adabağ, ayrıca üyelerimizin sorun ve sıkıntılarını aktararak, çözümü noktasında istişarelerde bulundu.

İlgi ve alakalarından dolayı Bitlis Defter Defterdarı Sn. Ferit Özçelik ve Bitlis Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü sn. Abdullah Akay’a teşekkürlerini ileten Oda Başkanımız Sn. Bilal Adabağ, Özçelik ve Akay’a başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Bitlis Defter Defterdarı Sn. Ferit Özçelik ve Bitlis Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü sn. Abdullah Akay ise Oda Başkanımız Sn. Bilal Adabağ’a iyi dilek ve temennilerinden ötürü teşekkürlerini ilettiler.

Paylaş