x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tatvan İlçe Başkanı Selahattin Ayyıldız, MHP Tatvan Belediye Başkan Adayı Abdülkerim Akay ve ilçe teşkilatından oluşan heyet Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamıza ziyarette bulundu.
Seçim ziyaretleri kapsamında odamızı ziyaret eden MHP heyeti  odamız yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle bir araya geldi.
Ziyarette, Odamız Meclis Başkanı Rıdvan Kökel, odamız yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle bir süre görüşen MHP Tatvan Belediye Başkan Adayı Abdülkerim Akay, Tatvan’a dair projelerinden bahsederek, destek beklediğini ifade etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Odamız Meclis Başkanı Rıdvan Kökel de, TATSO adına MHP Tatvan Belediye Başkan Adayı Abdülkerim Akay ve ekibine tebrik ve başarı dileklerini iletti.
TATSO olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada her zaman ilçenin kalkınma ve gelişimine yönelik her projeye destek vermeye devam edeceklerini belirten Odamız Meclis Başkanı Rıdvan Kökel, bu noktada her zaman işbirliği ve fikir alışverişi için kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade etti.

Paylaş