x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Bitlis Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından odamız ev sahipliğinde “Kırsal Kalkınma Destekleri” kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesine Yönelik Hibe Başvuruları ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Odamız konferans salonunda düzenlenen toplantıya Oda Başkanımız Bilal Adabağ, Tarım ve Orman İl Müdürü Rıfat Çelik, Tatvan Tarım ve Orman Müdürü Ali Kurban, Odamız yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile çok sayıda yatırımcı, girişimci ve girişimci adayı katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Oda Başkanımız Bilal Adabağ, tarımın ve sağlanan desteklerin önemine dikkat çekerek, başarılı çalışmalarından ötürü Tarım ve Orman Müdürlüğüne teşekkürlerini iletti.

Tarım ve Orman İl Müdürü Rıfat Çelik ise, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü olarak yürüttükleri çalışmalar ve çalışmaların son durumlarıyla ilgili bilgiler paylaştı.

Toplantının devamında ise Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Şube Müdürü Özgür Umut Ayaz tarafından Tarıma Dayalı Ekonomik yatırımlar ile Kırsal Alt yapı Yatırımlarının Desteklenmesi kapsamında 2021-2022 başvuru dönemi ve uygulama usul ve esasları ile ilgili bilgilendirmede bulunuldu.

Düzenlenen toplantı soru cevap bölümü ile sona erdi.

Paylaş