x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan başkanlığında köy ve mahalle muhtarı ile kurum amirlerinin katılımıyla toplantı düzenledi.

Tatvan Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıda, İlçemiz geneli yapılan ve yapılacak olan yatırımlar ile asayiş ve güvenlik konuları görüşüldü. Toplantıda ayrıca sorun ve sıkıntılar belirlenerek, belirlenen sorun ve sıkıntıların çözümü noktasında neler yapılabileceği üzerine istişarelerde bulunuldu.

Düzenlenen toplantıda yapılan ve yapılacak yatırımlarla ilgili bilgi veren İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, özellikle köylerde kış öncesi aciliyet durumu bulunan alt ve üst yapı işlerinin tamamlandığını söyledi.

Muhtarlar aracılığıyla mahalle ve köylerde bulunan sorunların bir bir tespit edilip çözümü noktasında girişimlerde bulunulduğunu kaydeden Kaymakam Özkan, güvenlik ve asayiş konularıyla ilgili her hangi bir sorun yaşanmaması için çalışmaların titizlikle devam ettiğini kaydetti.

Su israfı ve temizlik konularında duyarlı olunması gerektiğine dikkat çeken Kaymakam Mehmet Ali Özkan, trafik ve uyuşturucu madde ile ilgili konularda da titizlikle çalışma yürütüldüğünü ifade etti.

Düzenlenen toplantıya, Kaymakam Mehmet Ali Özkan, Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin, TATSO Meclis Başkanı İhsan Bakırhan, kamu kurum amirleri, muhtarlar ve STK temsilcileri katıldı.

Paylaş