x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

İstanbul’da bu yıl 3.’sü düzenlenen “Bitlis Tanıtım Günleri” Maltepe sahilinde düzenlenen açılış programıyla başladı.

Açılış programı, Fatih Belediyesi’ne ait mehteran takımının gösterileri ile başladı. Akabinde ise İstanbul Valisi Vasip Şahin ve çok sayıda davetlinin katılımıyla açılış kurdelesi kesildi. Yapılan açılış töreninin ardından davetliler hep birlikte stant ziyareti gerçekleştirdiler.

Bu gün itibariyle start alan ve 3 Aralık Pazar gününe kadar devam edecek olan Bitlis Tanıtım Günleri için Tatvan Kaymakamlığı, Tatvan Belediyesi, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO), Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Tatvan Ziraat Odası Başkanlığı ve Tatvan Esnaf ve Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi işbirliği ile açılan Tatvan standında ziyarete gelen misafirler karşılandı. İlk gün olmasına rağmen oldukça yoğun bir katılımın olduğu Bitlis Tanıtım Günlerinde Bitlis İstanbul’a taşınarak kültürü, yemekleri, el sanatları ve birçok yönüyle 4 gün boyunca tanıtılacak.

Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Tatvan Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Refik Aydın ve Tatvan Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Emrullah Tekin ile birlikte gelen misafirleri karşılayan Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bilal Dağdağan, gelen misafirlere ilçemizin zenginliklerinden bahsetti.

Tanıtımın önemine vurgu yapan Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bilal Dağdağan, herkesi 4 gün boyunca Bitlis’in her yönüyle tanıtılacağı tanıtım günlerine davet etti.

Bitlis Tanıtım Günleri’ne TATSO’yu temsilen Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bilal Dağdağan, Meclis Başkanı İhsan Bakırhan, Yönetim Kurulu Sayman Üye M. Reşit Gücü ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Alkoç katıldı.

Paylaş