x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

İlçemizde yeni hizmete giren “Palmi AVM” isimli işyerinin açılışı yapıldı.

İlçemiz Cumhuriyet Caddesi üzerinde hizmete giren “Palmi AVM” için açılış programı düzenlendi. Çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirilen açılış programı kapsamında Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Belediye Başkan Vekili Baki Menteş, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkanı Bilal Adabağ ve davetliler tarafından açılış kurdelesi kesilerek mağaza hizmete açıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Kaymakam Mehmet Ali Özkan ve Oda Başkanımız Bilal Adabağ davetlilerle birlikte işyerini gezdi. İşyeri ortaklarından Kerem Demir’den mağaza ile ilgili bilgi alan Kaymakam Mehmet Ali Özkan ve Oda Başkanımız Bilal Adabağ, işyerinin hayırlı olmasını dileğinde bulundu.

İşyeri sahiplerine helalinden bol kazançlar dileğinde bulunan Kaymakam Mehmet Ali Özkan, açılan her yeni işyerinin hem istihdama hem de ekonomiye olumlu katkılar sunduğunu ifade etti.

İşyeri Ortaklarından Kerem Demir ise, hem Tatvan’ın ekonomisine hem de istihdamına katkı sunacak olan güzel bir mağaza kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Açılışa özel birçok üründe indirim sağladıklarını kaydeden Demir, ilçe ve bölge halkına en iyi şekilde hizmet vermeye çalışacaklarını ifade etti.

Düzenlenen açılış programına İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali Özkan, Belediye Başkan Vekili Baki Menteş, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkanı Bilal Adabağ, Odamız yönetim kurulu ve meclis üyeleri, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Paylaş