x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamız (TATSO) ile HalkBank arasında “Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Finansmanı” ile ilgili protokol imzalandı.

Pandemi sürecinin devam etmesiyle birlikte, üyelerimizin finansman ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına alternatif mekanizmalar da geliştirilmeye devam ediliyor. Bu kapsamda,10 Aralık 2020 tarihinde Birlik Başkanımız Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun imzalarıyla Ziraat Bankası ile Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi hayata geçirilmişti. Üyelerimizden ve Bankalardan gelen yoğun talepler ve Üyelerimizin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak Halk Bankasıyla da tedarik zinciri finansmanı konusunda Protokol imzalanmıştır.

Odamız Yönetim Kurulu Üyeleri ve Halkbank yetkililerinin de hazır bulunduğu imza töreni ile Oda Başkanımız sayın Bilal ADABAĞ ile HalkBank Diyarbakır Bölge Koordinatörü Tuncay Baytaşoğlu tarafından karşılıklı olarak hazırlanan protokol imzalandı.

Protokol imza töreni sonrası; Oda Başkanımız sayın Bilal Adabağ ve HalkBank Diyarbakır Bölge Koordinatörü Tuncay Baytaşoğlu protokolün iki taraf içinde hayırlı olması temennisinde bulundu.

Paylaş