x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkanı Sayın Bilal Adabağ başkanlığındaki TATSO yönetimi bu gün yapılan seçimle bir kez daha güven tazeledi.

Tatvan Kültür Merkezinde yapılan seçimde TATSO Başkanı Sayın Bilal Adabağ ve TATSO Başkan Adayı Nurettin Güzeluçar’ın grubu yarıştı. Yedi ayrı meslek grubu için yapılan seçim kapsamında oy kullanma işlemi sabah saat 10:00’da başlayıp, 17:00’da sona erdi. Oy kullanma işleminin tamamlanmasının akabinde ise oy sayımına geçildi. Yapılan oy sayımı sonucunda seçimi büyük bir galibiyetle tamamlayarak büyük bir başarıya imza atan Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ başkanlığındaki “TATSO yönetimi” 7 meslek grubunun tamamını kazanarak hem bir kez daha güven tazeledi hem de seçimden galip ayrılan taraf oldu. Toplamda 7 ayrı meslek grubu için 661 oy kullanılırken, bu oyların 7’si ise geçersiz sayıldı. Kullanılan oyların 413’ünü Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ’ın yönetimi, 241’ni ise Nurettin Güzeluçar’ın yönetimi aldı. Seçimde büyük bir başarı elde eden Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ başkanlığındaki TATSO yönetimi bu dönemle birlikte 3 dönem üst üste bu görevi yürütmüş olacak.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından galibiyetini ilan eden TATSO Başkanı Bilal Adabağ, seçimdeki rakibi Nurettin Güzeluçar ve yönetimi ile tokalaşarak, teşekkürlerini iletti.
Dua ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürlerini ileten Bilal Adabağ, Bu gün ikinci dönemi tamamladık, üçüncü döneme geldik. İkinci dönemde ağabeylerimizle birlikte yol yürüdük. Bu seçimin sonucunda kazanan taraf memleketimiz oldu, dostluk oldu. Sonuçta hepimiz bu memleketin çocuklarıyız. Öncelikle dualarınız sonra destekleriniz için hepinize teşekkür ediyoruz. İnşallah Allah bundan sonra da bizleri mahcup etmez. Bizler bundan sonra eksikliklerimizi görüp bunları tamamlamak için uğraşacağız. Hepinizden Allah razı olsun diyorum. Bu seçimin sonucu seçim arifesinde kaybettiğimiz rahmetli Meclis Başkanımız İhsan Bakırhan abimize hediye ediyoruz. Kendisine bir kez daha Allah’tan rahmet diliyoruz. İnşallah şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada ilk günkü hizmet aşkıyla gerek üyelerimize ve gerekse memleketimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile yoğun bir seçim çalışmasının bir meyvesi olan bu başarıda emeği ve katkısı bulunan tüm çalışma arkadaşlarımı da canı gönülden teşekkür ediyorum. Seçimin hayırlara vesile olmasını diliyorum.” Diye konuştu.

Yapılan konuşmanın ardından Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ ve yönetimi tebrikleri kabul ederek, teşekkürlerini ilettiler.

Paylaş