x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Bir Dünya Fotoğraf Gezi Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Samet ADIYAMAN ve Onursal Başkan Selma ÜNAY Tatvan Ticaret Ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

BİDFOD Dernek Başkanı Samet ADIYAMAN ve Onursal Başkanı Selma ÜNAY’ı  Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bilal DAĞDAĞAN kabul etti.

BİDFOD Derneği Başkanı Samet ADIYAMAN ve Onursal Başkanı Selma ÜNAY, Doğu Anadolu ve özellikle Bitlis ve İlçelerini tanıtmak amacıyla büyükşehirlerde sergi açacaklarını bu konu hakkında bilgi vermek amacıyla TATSO’yu ziyaret etmek istediklerini söyledi.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bilal DAĞDAĞAN, bu tür etkinliklerin ilimize büyük katkılarının olacağını ve daima kültür etkinliklerini desteklediklerini söyledi. Sergilerin turizme büyük etkisinin olduğunu bununda ilimizin sosyo-ekonomik durumuna olumlu etki yapacağını ayrıca kültür miraslarımızın gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlayacağını ve bu mirasların bu sayede ölümsüzleşeceğini belirtti. Misafirlerine ziyaretleri dolayısıyla memnuniyetini dile getiren DAĞDAĞAN, BİDFOD Dernek Başkanı Samet ADIYAMAN ve Onursal Başkanı Selma ÜNAY’a teşekkür etti.

Paylaş