x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından 27 -28 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen Uluslararası Sosyo-Ekonomik Araştırmaları ve Kalkınma Kogresi’ne yapmış olduğumuz katkılardan dolayı odamız adına teşekkür plaketi takdim edildi.

Plaket takdimi amacıyla Dr. Öğretim Üyesi Ayşenur Buyruk Akbaba ile birlikte odamızı ziyaret eden BEÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Asem Nauşabayeva Hekimoğlu, kongreye yapılan katkılardan dolayı odamız adına Odamız Meclis Başkanı Rıdvan Kökel’e plaket takdiminde bulundu.

Ziyaret kapsamında bir süre odamız yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle görüşen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekili Hekimoğlu, odamızın Uluslararası Sosyo-Ekonomik Araştırmaları ve Kalkınma Kogresi’ne yapmış olduğu katkılardan dolayı memnuniyet ve teşekkürlerini iletti.

Odamız Meclis Başkanı Rıdvan Kökel ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada kentin kalkınması ve gelişimi adına yapılacak tüm faaliyetlere destek sunmaya hazır olduklarını ifade etti.

Kentin kalkınması ve gelişimi açısından üniversite ve akademisyenlerin rolünün önemine de vurgu yapan Meclis Başkanımız Rıdvan Kökel, ayrıca plaket takdimi ve ziyaretten ötürü de teşekkürlerini iletti.

Plaket takdiminde Odamız Meclis Başkanı Rıdvan Kökel ile birlikte Odamız Başkan Yardımcısı Yılmaz Lebit, Odamız Meclis 2. Başkan Yardımcısı Ecevit Karaman ve Odamız Meclis Üyesi Cengiz Şahin’de hazır bulundu.

Paylaş