x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

İlçemizde görev yapan basın mensupları, emekliliğe ayrılacak olan Odamız Genel Sekreteri Rahime Yılmaz Acet’a veda ziyaretinde bulundu.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamızdaki 29 yıllık hizmetinin ardından emeklilik kararı alan Odamız Genel Sekreteri Rahime Yılmaz Acet’e basın mensupları tarafından anlamlı bir ziyaret gerçekleştirildi. Kendisine veda ziyaretine gelen basın mensuplarıyla tek tek vedalaşan Odamız Genel Sekreteri Rahime Yılmaz Acet, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Görev yaptığı süre boyunca her zaman basın mensuplarından tam destek gördüklerini ifade eden Genel Sekreterimiz, basın mensuplarına katkılarından dolayı teşekkürlerini ileterek, helallik istedi.

İyisiyle, kötüsüyle, acısıyla ve tatlısıyla koca bir 29 yılı geride bıraktığını dile getiren Odamız Genel Sekreteri Rahime Yılmaz Acet, her ne kadar emekliliğe ayrılacak olsa da, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada bilgi ve birikimleriyle doğup büyüdüğü bu şehre katkı sunmaya devam edeceğini ifade etti.

Basın mensupları adına konuşan Gazeteci Ferhan Çelebi ise, Odamız Genel Sekreteri Rahime Yılmaz Acet’in gerek kurumda ve gerekse kurum dışında kendilerini bir genel sekreterin ötesinde her zaman bir abla olarak karşıladığını ifade etti.

Odamız Genel Sekreteri Rahime Yılmaz Acet’le çalışmanın kendilerini mutlu ettiğini kaydeden Ferhan Çelebi, emek ve katkılarından dolayı teşekkürlerini ileterek, Genel Sekreterimize sağlık, huzur ve mutluluklarla dolu bir emeklilik temennisinde bulundu.

Paylaş