x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Merkezi İstanbul ‘da olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Bitlis Şubesi yönetim kurulu Başkanı Sayın İlker İBİŞ, ve yönetim kurulu üyeleri Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. ASKON’dan misafirleri Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bilal DAĞDAĞAN ağırladı. Ayrıca Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Yılmaz LEBİT, Meclis Başkanı Sayın İhsan BAKIRHAN, Meclis Üyesi Sayın Bilal KARDOĞAN hazır bulundular.

Ziyaretten dolayı oldukça memnun olduğunu belirten ASKON Bitlis Şube Başkanı Sayın İlker İBİŞ yaptığı açıklamada; “Uzun zamandır TATSO’yu ziyaret etmek istiyorduk. Kısmet bu güneymiş. Ziyaretimizin amacı Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası’nın köklü bir kuruluş olması bölgedeki hizmetleri, aktif olarak yaptığı çalışmalardan ve değerli Başkan Sayın Bilal DAĞDAĞAN’ın engin tecrübelerinden yararlanmak ve ortak çalışmalar yürütmektir. Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası bölgemizin en aktif sivil toplum kuruluşudur. Başkanlığı çok değer verdiğimiz ve çalışmalarını takdir ettiğimiz Sayın Bilal DAĞDAĞAN bölge çıkarları için her zaman elini çekinmeden elini taşın altına sokmuştur. Hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi iletmek istedik. Bundan sonra atılacak adımlarda ve kendileriyle koordineli çalışarak projeler ve çözümler üretmek istiyoruz. Sayın Bilal DAĞDAĞAN bölgemiz için bir değerdir ve biz bu değerin farkındayız.” şeklinde konuştu.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bilal DAĞDAĞAN da yaptığı açıklamada; “ASKON Bitlis Şube Başkanı Sayın İlker İBİŞ’e bu güzel düşüncelerinden dolayı teşekkür ediyor bir kez daha hoş geldiniz diyorum. ASKON’nun bizimle çalışması ortak proje ve çözümler gerçekleştirmesi bizleri gururlandırır. Biz TATSO olarak daima sivil toplum kuruluşlarıyla ortak çalışmaya projeler üretip çözümler gerçekleştirmeye önem verdik. Karşımda şuan pırıl pırıl gençler görüyorum ve gerçekten gururlanıyorum. Dün Sayın Valimiz, Sayın Kaymakamımız ve Sayın Belediye Başkanımız ile Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu İle Meclis Üyelerinin katıldığı ve kronik hale gelmiş ilçemizin sorunlarının çözümü konusunda bir toplantı gerçekleştirdik. Oldukça verimli geçen toplantı bizleri sorunların çözümü noktasında biraz daha umutlandırdı. Bugün banka şube müdürleri ile üyelerimizin sorunları ve çözümleri konusunda başka bir toplantı gerçekleştirdik. Bizler bu makama hizmet etmek için talip olduk ve bunu gerçekleştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çaba sarf ediyoruz. Üyelerimiz asil biz vekiliz. Asilden vekilliğe geçtik, hizmetkâr olmaya karar verdik. Bizim insanımız her türlü hizmeti hak ediyor. Bizde halkımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Ziyaretiniz ve düşünceleriniz için bir defa daha teşekkür eder ve tekrar hoş geldiniz diyorum.” şeklinde konuştu.

Ziyaret sonunda ASKON Bitlis Şube Başkanı Sayın İlker İBİŞ, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bilal DAĞDAĞAN’a “elif” tablosu hediye etti.

Paylaş