x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Bitlis Valimiz Sayın Oktay Çağatay, korona virüs salgını ile ilgili ilçemizde gerçekleştirilen denetimlere katıldı.

İçişleri Bakanlığı’nın talimatları doğrultusunda yurt genelinde gerçekleştirilen denetimler kapsamında ilçemizde sabah saatlerinde başlayan denetimler aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Tatvan ilçemize gelen Vali Çağatay’da kurum amirleriyle birlikte denetimlere katıldı.

Tatvan Kaymakamı Tekin Erdemir, Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, Bitlis İl Emniyet Müdürü Yaman Ağırlar ve Odamız Başkan Yardımcısı Yılmaz Lebit ile birlikte Tatvan Yaşam AVM’de faaliyet gösteren işyerlerini ziyaret eden Vali Çağatay, korona virüs salgını ile ilgili belirlenen kuralları uyulması noktasında uyarılarda bulundu. Ziyaret ettiği işyeri işletmecilerine hayırlı bol kazançlar dileğinde de bulunan Vali Çağatay, ancak kurallara uyarak bu salgının üstesinden gelinebileceğine dikkat çekti.

Denetim ve işyerleri ziyareti sonrasında açıklamada bulunan Vali Çağatay, tüm yurtta olduğu gibi Bitlis ve ilçelerinde de sıkı denetimler yapıldığını söyledi.

Denetimlerin sıklıkla devam edeceğini kaydeden Vali Çağatay, salgınla mücadele herkesin üzerine düşen görev ve sorumlulukları yerine getirerek ve belirlenen kurallara uyarak ancak salgının bertaraf edilebileceğini ifade etti.

Paylaş