x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Üyelerimize nakdi ve gayri nakdi Ticari Kredi kullandırılması ve diğer bankacılık hizmetlerinin de uygun şartlarda sunulması amacıyla Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamız (TATSO) ile Kuveyt Türk Katılım Bankası Tatvan Şubesi arasında protokol imzalandı.

Bankacılık hizmetlerinde üyelerimiz için birçok avantaj sağlayacak olan protokol düzenlenen imza töreni ile Oda Başkanımız Bilal Adabağ ve Kuveyt Türk Katılım Bankası Tatvan Şube Müdürü Hüseyin Yavuz tarafından imzalandı.

İmzalanan protokolün hayırlı olmasını dileyen Oda Başkanımız Bilal Adabağ, imzalanan protokol sayesinde üyelerimizin Kuveyt Türk Katılım Bankası Tatvan Şubesinde nakdi ve gayri nakdi Ticari Kredi kullandırılması ve diğer bankacılık hizmetlerinin de uygun şartlarda sunulması sağlanmış olacağını kaydetti.

Sağlanacak olan avantajlardan faydalanmak isteyen üyelerimizin gerek detaylı bilgi almak ve gerekse başvurularını başlatmak için odamıza başvurabileceğini kaydeden Oda Başkanımız Bilal Adabağ, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada üyelerimiz için gerekli girişimlerde bulunmaya devam edeceklerini ifade etti.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Tatvan Şube Müdürü Hüseyin Yavuz ise; “Protokolden faydalanmak isteyen üyeleri ilk olarak bağlı bulundukları Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası’na kredi taleplerini yazılı olarak iletmeleri gerekiyor. Akabinde ise; Tatvan Ticaret ve Sanayi Odasından alacakları “borcu yoktur”yazısı ve oda kayıt belgesi ile banka cari mevzuatınca belirlenen form ve evraklarla beraber kredi başvurusunda bulunmak üzere şubemize başvuruları gerekiyor.” Dedi.

Paylaş