x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamız ile Konya Karatay Üniversitesi arasında imzalanan protokol kapsamında tüm üyelerimize, birinci derece yakınlarına ve eşlerine % 15 Destek Bursu Sağlanacaktır.

Bölgenin ekonomik açıdan kalkınması adına önemli çalışmalar yürüten Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamız, yaptığı iş birliklerine bir yenisini daha ekleyerek Konya Ticaret Odası iştiraki olan Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi ile eğitimde iş birliği protokolü imzaladı. İki kurum arasında imzalanan protokol kapsamında Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine, birinci derece yakınlarına ve eşlerine %15 destek bursu sağlanacak.


KTO Karatay Üniversitesi, Pilotaj Bölümünden Tıp Fakültesine, Hukuk Fakültesinden Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümüne dek farklı alanlarda toplam 44 ön lisans ve lisans, 31 lisansüstü programı bünyesinde barındırmakta, bu programlarda yaklaşık 500’ü uluslararası olmak üzere 8.500 KTO Karataylı öğrenim görmektedir. KTO Karatay Üniversitesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı oda ve borsalara yönelik hayata geçirdiği “Ahilik Bursu” imkânıyla iş arayan değil, işte aranan ve kendi işini kuran mezunlar yetiştirmeyi amaçlıyor.


Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine Eğitim Ayrıcalığı Sunuyor


Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası olarak yaptığımız iş birliklerine bir yenisini daha ekleyerek, Türkiye’nin önemli üniversitelerinden KTO Karatay Üniversitesi ile eğitimde iş birliği protokolü imzaladı. KTO Karatay Üniversitesi ile imzalanan protokol kapsamında Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine, birinci derece yakınlarına ve eşlerine, üniversitenin lisans veya ön lisans programlarına kayıt yaptırmaları hâlinde, %15 oranında indirim ve 10 eşit taksitte ödeme imkânı sağlanacak.


Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamız tarafından önümüzdeki dönemlerde de Türkiye’nin önemli kurumlarıyla iş birlikleri devam edecektir.

Paylaş