x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Genç Beyin Girişimcilik Kulübü üyesi bir grup öğrenci Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkanı Sayın Bilal Adabağ ve Odamız Genel Sekreteri Rahime Yılmaz Acet’i ziyaret etti.

Genç Beyin Girişimcilik Kulübü adına Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ’ı ziyaret eden kulüp üyeleri Okan Tutgaç, Zilan Yıldız ve Züleyha Genç, kulüp olarak 18 Nisan Çarşamba günü saat 11:30 – 17:00 saatleri arasında üniversitede gerçekleştirecekleri “Kişisel Gelişim Zirvesi” programı için Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ’dan destek talebinde bulunup davette bulundular.

Genç Beyin Girişimcilik Kulübü olarak düzelmeyecekleri programın içeriği ile ilgili Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ’ı bilgilendiren kulüp üyeleri, Bitlis’te bir ilke imza atarak, programın ünlü simalardan TRT Haber Spikeri Tijen Karaş, TRT Spor Spikeri Erdoğan Arıkan, Islak Mendilin Mucidi Girişimci Ataman Özbay ve Girişimci Yazar Mustafa Açıkgözü’n katılımıyla gerçekleşeceğini belirttiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkanımız Sayın Bilal Adabağ ise, Kulüp üyelerine destek sözü vererek, çalışmalarında başarı dileğinde bulundu.

Paylaş