x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) alınan yazıda, daha önce 26 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirileceği belirtilen “Türkiye-KKTC Odası Forumu 1. Ekonomi Konferansı”nın 6 Temmuz 2019 tarihine ertelendiği belirtilmektedir.

Yazıda, Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu ev sahipliğinde Lefkoşa’da gerçekleştirilecek Konferansın açılış konuşmalarının Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat OKTAY, KKTC Başbakanı Sayın Ersin TATAR, TOBB Başkanı Sayın Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Sayın Turgay DENİZ tarafından yapılacağı ve Konferans kapsamında KKTC’de iş yapma fırsatları ve yatırım ortamına ilişkin sunumların yanı sıra, eğitimi turizmi bilişim teknolojileri ve lojistik sektörlerinde iş görüşmeleri düzenleneceği bildirilmektedir.

Katılım ücretsiz olan Konferans taslak programı ve katılım teyit formuna http://ekonomikonferansi.tobb.org.tr adresinden ulaşılabilmekte olup katılım teyidi için belirtilen bağlantıda yer alan başvuru formunun en geç 27 Haziran 2019 Perşembe mesai bitimine kadar doldurulması gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası

Paylaş