x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) bünyesinde kurulan Teknoloji Merkezi’nin (TEKMER) yazılım firmalarına verdiği destek ve avantajlarla ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Odamız işbirliği ve ev sahipliğinde odamız toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Oda Başkanımız Bilal Adabağ, TEKMER Müdürü Nurdoğan Oto, İletişim Yazılım Genel Müdürü Tuncer Hatunoğlu, TEKMER İcra Kurulu, Tatvan MYO Müdürü Yusuf Çınar, Odamız Başkan Yardımcısı Yılmaz Lebit, odamız üyeleri, yazılım firmaları temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Oda Başkanımız Bilal Adabağ’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, TEKMER ile ilgili bilgilendirme yapılması ve bilgi alışverişi ile devam etti.

Günümüzde artık teknolojinin hayatın bir parçası haline geldiğine dikkat çeken Oda Başkanımız Bilal Adabağ, bu alanda yatırım yapıp kendini geliştirmek isteyen gençlere kümelenme tavsiyesinde bulundu.

Toplantının devamında; TEKMER Müdürü Nurdoğan Oto TEKMER ile ilgili bilgiler verirken, İletişim Yazılım Genel Müdürü Tuncer Hatunoğlu ise toplantıya katılan gençlerin iş fikirlerini dinleyerek öneri ve tavsiyelerde bulundu.

Online olarak da takip edilebilen toplantı, soru cevap bölümü ile sona erdi.

Paylaş