x
T A T V A N T S O

info@tatso.org.tr

Duyurular

Türkiye – Türkmenistan İş Forumu

Detaylar

Tatvan ilçemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. yıl dönümü düzenlenen törenle kutlandı.

Tatvan Kaymakamlığı bahçesinde düzenlenen tören, Atatürk anıtına çelenklerin bırakılmasıyla başladı. Saygı duruşu, akabinde İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden törende Tatvan Sosyal Bilimler Lisesi Müdür Yardımcısı Hakan Yaşar tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma yapılarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bayram mesajı okundu. Ardından ise Tatvan Sosyal Bilimler Lisesi Öğrencileri Melisa Çetin tarafından “30 Ağustos” Samet Atalay tarafından ise “Zafer Türküsü” adlı şiirler okundu.

Düzenlenen program, İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Özkan’ın Garnizon Komutanı Tuğgeneral Tamer Atay ve Belediye Başkanı Fettah Aksoy ile birlikte kaymakamlık makamında tebrikleri kabul etmesiyle sona erdi.

Düzenlenen programa, İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Tamer Atay, Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Dağdağan, kamu kurum amirleri, askeri erkan, STK temsilcileri, oda başkanları ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

Paylaş